Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt gotówkowy na mieszkanie

Kredyt gotówkowy na mieszkanie.

 
Środki z kredytu gotówkowego przeznaczyć możemy na dowolny cel np. na zakup mieszkania.Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to z reguły        200 000 zł. W przypadku kredytu hipotecznego bank finansuje 80% wartości mieszkania.Pozostałą kwotę musimy wpłacić z własnych środków.  Kiedy, więc kredyt hipoteczny, a kiedy kredyt gotówkowy? To, oczywiście zależy od naszych potrzeb.
 
Jeśli posiadamy znaczną kwotę na zakup mieszkania lub cena mieszkania mieści się w maksymalnej kwocie, jaką możemy otrzymać z banku wówczas warto wybrać kredyt gotówkowy. Przede wszystkim oszczędzamy czas, gdyż szybciej otrzymamy kredyt gotówkowy, niż hipoteczny. Czas ten skracają formalności. Pieniądze z kredytu gotówkowego przeznaczamy na dowolny cel, a więc sam zakup mieszkania bezpośrednio za gotówkę wymaga od nas mniej formalności. Kredyt hipoteczny jak wiadomo wiąże się z zabezpieczeniem w postaci hipoteki czyli, wpisem do Księgi Wieczystej , wpłatą własną i wyceną rzeczoznawcy.
Ważną kwestią w rozważaniu tych dwóch produktów jest okres spłaty. Przy kredycie gotówkowy maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat.W kredycie hipotecznym okres spłaty wynosi 35 lat, a w niektórych bankach nawet do 40 lat.
 
Kredyt gotówkowy na mieszkanie to dobre rozwiązanie.Wymogi banku są bardziej elastyczne i łatwiej je spełnić. Za pomocą kalkulatora online szybko możemy porównać ratę i koszty zarówno kredytu gotówkowego, jak i hipotecznego. Skorzystaj z wiedzy fachowych doradców i złóż formularz  kontaktowy za pośrednictwem naszej strony. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz