Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Wyprzedaż pojazdów salonowych?

Wyprzedaż pojazdów z salonu na koniec roku to możliwość zakupu samochodu z rocznika 2021 w atrakcyjnej cenie. Niestety kryzys z brakiem półprzewodników powoduje brak nowych aut w salonach. W związku z tym nie wszystkie marki zdecydowały się na rabaty.Są jedank marki , które zdecydowały się na wysokie rabaty.
 
Rekord bije jednak marka Toyota , gdzie  upusty wynoszą nawet do 40 000 złotych. Również i w innych salonach można liczyć na rabaty. Należy jednak spieszyć się z decyzją , ponieważ akcja trwa do wyczerpania zapasów, a  związku z kryzysem wiele salonów po prostu nie ma pojazdów na sprzedaż.
 
 Środki na zakup pojazdu możemy otrzymać z kredytu lub leasingu.To dobre rozwiązanie, a miesięczna rata pozwala nam nie obciążać budżetu finansowego. Osoby, które posiadają własną działalność mogą dokonać zakupu pojazdu w leasingu. Kupując nowy pojazdy otrzymamy niskie oprocentowanie w banku. Aby jednak móc otrzymać kredyt samochodowy lub leasing musimy zacząć od wybrania pojazdu. Wniosek możemy złożyć online za pośrednictwem naszej strony. Wybierz swoje wymarzone auto z rabatem i atrakcyjnym oprocentowaniem
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz