Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na samochód używany.

Kredyt na samochód używany.

 

Kredyt na samochód używany to kredyt celowy, czyli otrzymujemy pieniądze na  zakup auta. Nie musimy kupować pojazdu nowego z salonu, aby otrzymywać kredyt. W banku możemy otrzymać środki również na zakup pojazdu używanego.
 
Kredyt samochodowy otrzymać może osoba fizyczna oraz firma. Przed złożeniem wniosku musimy mieć już wybrany pojazd. Każda zmiana pojazdu wymaga ponownej weryfikacji, dlatego warto znaleźć samochód, na który jesteśmy zdecydowani.Potrzebne będą dane pojazdu tj. marka, model pojazdu, rok produkcji, data I rejestracji oraz numer VIN. W zależności od banku mogą być wymagane także zdjęcia pojazdu. Niezbędne są również dane sprzedawcy. Środki z kredytu zostaną przelane przez bank bezpośrednio na konto sprzedawcy. Może to być osoba fizyczna i w tym przypadku potwierdzeniem zakupu będzie umowa kupna sprzedaży lub komis, który wystawi fakturę zakupu. Wybrany pojazd może być z dowolnej miejscowości niezależnie od naszego adresu zamieszkania. Warto przed podpisaniem umowy samodzielnie obejrzeć samochód. Nie opieramy się tylko na zdjęciach znajdujących się w ogłoszeniu.
Większość banków dokonuje też wpisu do dowodu rejestracyjnego. Bank na czas spłaty kredytu jest współwłaścicielem pojazdu. Dopiero po całkowitej spłacie możemy dokonać wykreślenia z dowodu rejestracyjnego.
 
Wniosek o kredyt samochodowy możemy złożyć przez internet. Cała procedura nie odbywa się online, ponieważ fizycznie musimy zarejestrować przed uruchomieniem kredytu pojazd na siebie. Część jednak formalności załatwimy online co przyśpiesza procedurę. Masz wybrany samochód złóż formularz na naszej stronie i otrzymaj tani kredyt na zakup auta. Kredytujemy pojazdy nowe i używane osobowe i ciężarowe do 3,5 ton. Wybierz dobry i tani kredyt samochodowy.
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz