Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Pierwsza pożyczka pozabankowa.

Zaufanie jest często budowane etapowo. Podobnie też bywa z zaciągnięciem pożyczki. Firmy stopniowo podnoszą nam możliwość wzięcia większej  pożyczki po spłacie bieżącej. W Finbo maksymalna kwota pożyczki to, aż          5 000,00 zlotych. W ciągu 15 minut możemy otrzymać pieniądze na koncie. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymywać pierwszą pożyczkę w Finbo?
 
Wniosek o pożyczkę w Finbo należy złożyć online i wykonać przelew weryfikacyjny. Przelew musi być wykonany z własnego konta bankowego. Finbo udziela pożyczek osobom fizycznym w wieku od 20 do 75 lat. Do złożenia wniosku wymagane jest posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz własnego numeru telefonu.  Przelew na konto otrzymamy bardzo szybko.
 
Potrzebujesz gotówki bez zbędnych formalności. Zależy ci na szybkim przelewie. Złóż wniosek i skorzystaj z pierwszej pożyczki w Finbo. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł. Sam zdecyduj, jakiej kwoty potrzebujesz. Nawet jeśli posiadasz inne zobowiązania, to nic nie szkodzi. W Finbo możesz otrzymać nową pożyczkę nawet jeśli płacisz już raty w innych firmach lub bankach.
 
Wypełnij wniosek online i wykonaj przelew w wysokości 1 grosza. Przelew musi być wykonany z twojego konta bankowego. W przypadku przelewu niezgodnego z danymi podanymi we wniosku niedojdzie do udzielenia pożyczki. 
 
W krótkich dwóch krokach otrzymasz pieniądze na konto. Krok 1 złóż wniosek oraz krok 2 wykonaj przelew weryfikacyjny. I to wszystko , aby otrzymać pierwszą pożyczkę.
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz