Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Decyzja kredytowa

Decyzja kredytowa wydana przez bank to nic innego jak odpowiedź na złożony przez nas wniosek. Co zawiera decyzja kredytowa? Jaką odpowiedź  możemy otrzymać z banku? I najważniejsze jak długo jest ważna?
 
Po złożeniu wniosku o kredyt bank dokonuje analizy kredytowej. Sprawdzana jest nasza zdolność kredytowa oraz historia w BIK. Na tej podstawie bank wydaję decyzję kredytową. 
 
Jeśli otrzymamy odmowę udzielenia kredytu warto zapytać,  z jakiej przyczyny bank wydał negatywną decyzję. Być może przyczyną być brak zdolności  kredytowej i wówczas będziemy mogli złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny lub dodać poręczyciela. 
 
Decyzja pozytywna zawiera dla nas bardzo dużo ważnych informacji. Bank wyrażając, zgodę na pożyczkę przedstawi nam warunki kredytu tj. kwota pożyczki, rata, oprocentowanie i możliwy okres spłaty. Taka decyzja ważna jest z reguły 30 dni. Po upływie ważność decyzji kredytowej weryfikacja naszych danych musi odbyć się ponownie.
 
Złóż formularz kontaktowy za pośrednictwem naszej strony. Wybierz tani i dobry kredyt. Otrzymaj pieniądze nawet w kwadrans. Sprawdź nas!
 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz