Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt gotówkowy na wkład własny

Kupując dom lub mieszkanie w kredycie musimy dokonać wkładu własnego. Nie zawsze jesteśmy przygotowani finansowo na taką opłatę.Tutaj pojawią się pytanie czy możemy zaciągnąć kredyt gotówkowy i przeznaczyć go na wkład własny? Niestety odpowiedź brzmi nie.
 
Wkład własny przy kredycie hipotecznym w każdym banku jest inny. Procentowo wynosi on od 10% do 30%. Zgodnie z wytycznymi Komisji Nadzoru Finansowego bank może udzielić nam nie więcej, niż 80% wartości nieruchomości. Pozostała kwotę musimy wpłacić z własnych środków.  Niestety nie możemy kredytować wkładu własnego. Na dodatek musimy podać źródło, z jakiego posiadamy pieniądze na wkład własny. Bank sprawdzi w BIK czy nie pochodzą one z kredytu. Możemy jednak na wkład własny przeznaczyć pieniądze pożyczone np od rodziny.Jako wkład własny bank może przyjąć również działkę, na której będziemy budować dom pod warunkiem, że należy ona do nas.
 
Kredyt gotówkowy na wkład własny nie jest możliwy. Decydując się na kredyt hipoteczny musimy przygotować się finansowo.Zawsze możemy wybrać bank, który udziela kredytu hipotecznego z 10% wkładem własnymi.Wymogi banków szybko sprawdzimy przez internet. 
 
Skorzystaj z naszej oferty. Wyślij  formularz kontaktowy. Nasi doradcy bez wątpienia pomogą wybrać odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego.
 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz