Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na start warunki?

Kredyt na start firmy wymaga założenia wniosku oraz odpowiednich dokumentów. Nowo otwarta firma musi posiadać wpis do rejestru działalności gospodarczej. Rozpoczęta działalność nie przynosi dochodu, dlatego, starając się o kredyt na start do wniosku dołączyć musimy biznesplan przedsięwzięcia. Ważne jest również dołączenie aktualnego zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US. Firma musi posiadać również własny rachunek bankowy. Właściciel firmy musi być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dowód osobisty. O tym czy i w jakiej wysokości przedsiębiorca otrzyma kredyt na start nowej firmy decyduje bank, w którym złożymy wniosek. Może być również potrzebne zabezpieczenie kredytu w postaci hipoteki. Kredyt zabezpieczony hipoteką wpływa na uzyskanie wyższej kwoty kredytu. 

Maksymalna kwota pożyczki na start w większości banków to 200 tys. Kredyt dedykowany firmie ma niskie oprocentowanie ,a uzyskaną kwotę możemy przeznaczyć na zakup sprzętu , bieżące wydatki lub inny cel związany z rozwojem firmy. Oferta wielu banków często jednak ma inne wytyczne odnośnie do czasu istnienia firmy. W zależności od banku mamy na rynku produkty na start dla przedsiębiorców od pierwszego dnia otwarcia firmy,ale są też banki, w których warunkiem jest posiadanie firmy minimum przez 6 miesięcy.  

Na nasze stronie znajduje się formularz kontaktowy. Aby złożyć zapytanie o kredyt na start wystarczy wypełnić formularz. Sprawdź, ile możesz otrzymać kredytu i rozwijać swoją firmę.

Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz