Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na otwarcie własnej firmy

Kredyt na założenie firmy to poważna decyzja, dlatego warto podjąć ją świadomie, wybierając najkorzystniejszą ofertę. Zapoznanie się z aktualną ofertą banków jest bardzo proste. Tak naprawdę bez wychodzenia z domu możemy sprawdzić przybliżoną ratę kredytu. Za pomocą  kalkulatora online wyliczymy ratę oraz koszty kredytu. 
 
Zakładając firmę wiele osób otrzymuję dotację na zakup między innymi sprzętu czy też wyposażenie lokalu. Musimy jednak pamiętać,że założona firma już od pierwszego dnia generuje koszty. Kredyt na założenie firmy to gotówka, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Środki mogą zostać wydane na opłatę czynszu lokalu na Zus czy też rachunki. Kredytobiorca nie musi dokumentować ,na co przeznaczył kredyt. 
 
Kredyt na założenie firmy to wsparcie , które pozwoli zrealizować biznesplan. Wiąże się jednak również ze spłatą zobowiązania. Każda nowa firma potrzebuje czasu, aby generować dochód. Dlatego tak ważne jest aby dobrać do swoich możliwości wysokość raty, termin raty i liczbę rat. Terminowa spłata zobowiązania buduje naszą historię kredytową. Im bardziej solidny BIK, tym większa szansa na kolejny kredyt na korzystnych warunkach. 
 
Taką, decyzję warto skonsultować z doradzą kredytowym. Pomoże nie tylko dopasować ofertę do naszych potrzeb, ale również przygotować dokumenty. Zakładając nową firmę nie ma możliwość przedstawienia dochodu, jaki osiąga firma. Dlatego bank podejmie decyzję na podstawie biznesplanu oraz prognozy. Tutaj podstawę stanowi dobrze przygotowany biznesplan .
 
Zainteresowany kredytem na otwarcie firmy? Złóż wniosek kontaktowy za pośrednictwem naszej firmy.
 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz