Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyty dla firm ranking

Szukając kredytu bardzo często korzystamy z Internetu. Porównanie w kilka minut wielu ofert kredytowych pozwala nam szybko znaleźć produkt z niską ratą i oprocentowaniem. Korzystając z rankingu możemy znaleźć bank, do którego bezpośrednio na  założymy wniosek online.

 
Ranking kredytów to porównywarka warunków finansowych w obecnych bankach. Korzystanie z porównywarki online jest bardzo łatwe. Wystarczy wybrać cel,na jaki potrzebujemy gotówki,kwotę oraz liczbę rat. Uzupełniając również okienka z naszym dochodem i zobowiązaniami jakie posiadamy miesięczne możemy sprawdzić naszą zdolność kredytowa. 
Zdolność kredytowa określa nasze możliwości do splaty zaciągniętego kredytu. Od zdolności kredytowej zależy również kwota kredytu, jaką otrzymamy.
 
W bieżącym roku na pierwszym miejscu w rankingu kredytów dla firm znajduje się Alior Bank .Oferuje on kredyt na pit za ostatnie 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 3 mln. Na drugim miejscu stoi Nest Bank z ofertą do 450 tys. a na trzecim mBank z maksymalną kwotą kredytu dla firm 500 tys. Na miejscu piątym widzimy Getin Bank.
 
Skorzystaj z porównywarki kredytów dla firm lub złóż formularz kontaktowy za pośrednictwem naszej stron
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz