Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt inwestycyjny dla firm

Kredyt inwestycyjny dla firm – porównanie aktualnych ofert bankowych.

 
Kredyt inwestycyjny dla firm to produkt, który często wybierają przedsiębiorcy. Aktualna oferta banków daję szeroki wachlarz wyboru.
 
Santander Consumer Bank finansuje do 90% inwestycji.Udziela kredytu w kilku walutach.Warunkiem do złożenia wniosku jest prowadzenie firmy minimum od 12 miesięcy.
 
MBank w swojej ofercie posiada kredyt inwestycyjny z VAT.Przedsiębiorca bez zabezpiecza może otrzymać do 1 mln  lub z zabezpieczeniem do 4 mln na okres nawet 20 lat.
 
ING bank udziela kredytu inwestycyjnego przedsiębiorcą prowadzącym już działalność oraz rozpoczynającym.Okres finansowania do 10 lat. Maksymalna kwota finansowania to 100% wartości netto nakładów inwestycyjnych. 
 
Alior Bank proponuje również długi okres spłaty do 20 lat. Jednak maksymalna kwota kredytu to 80% realizowanej inwestycji do 3 mln złotych.
 
PKO BANK POLSKI możemy uzyskać  90%wartości inwestycji na 20 lat w 3 walutach. Działalność gospodarcza musi funkcjonować od 18 miesięcy.
 
Nest Bank oferuje kredyt bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli. Przy kwocie do 450 tys. kredyt możemy otrzymać do 24h.
 
Oto kilka wybranych ofert kredytów inwestycyjnych. Aby mieć pewność, który produkt wybrać warto skonsultować się z doradzą kredytowym.
 
Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu inwestycyjnego dla swojej firmy skontaktuj się z nami, wypełniając  formularz kontaktowy. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz