Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Wymagane dokumenty do kredytu inwestycyjnego.

Wybranie odpowiedniej oferty kredytu inwestycyjnego nie jest trudne. Wystarczy skorzystać z rankingu kredytów inwestycyjnych oraz kalkulatora. 
 
Kiedy już wybierzemy bank musimy złożyć wniosek i przygotować dokumenty. Podstawowym dokumentem, na podstawie którego bank podejmie decyzję jest biznesplan. Dlatego bardzo ważne jest, aby był napisany prawidłowo i przedstawiał inwestycję w sposób bezpieczny. W końcu bank musi być przekonany, że udzielone pieniądze będą przez przedsiębiorcę dobrze zainwestowane. 
 
Na podstawie dokumentów finansowych bank sprawdza zdolność kredytową przedsiębiorcy. W zależności od formy prowadzenia działalności należy przedstawić np. PIT-36, zeznanie o wysokości uzyskanych przychodów, czy bilans oraz rachunek zysków i strat.
Oczywiście musimy potwierdzić prowadzenie firmy dokumentami rejestrowymi tj. KRS, wpis do ewidencji działalności gospodarczej.
 
Tak przygotowane dokumenty należy złożyć do banku. Decyzja kredytowa zależności od wybranego produktu może być nawet w ciągu jednego dnia.
 
Zapytaj o kredyt inwestycyjny online . Wypełnij formularz kontaktowy.
 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz