Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na zakup maszyn rolniczych

Każdy rolnik doskonałe wie jak ważne w rozwoju gospodarstwa jest  zastosowanie maszyn i urządzeń. Oprócz tego, że ułatwiają pracę rolnika to również zwiększają produkcję. Niestety inwestycja w rozwój działalności wiąże się z dużymi wydatkami. Niezbędne jednak jest w obecnych czasach doskonalenie technik produkcyjnych w gospodarstwie rolnym. Wsparcie kredytem jest dla rolnika dobrym rozwiązaniem na szybką modernizację.
 
Dochód do kredytu dla rolnika wyliczany jest na podstawie wielkości gospodarstwa, faktur sprzedażowych oraz dotacji unijnych.Na podstawie wyliczonego dochodu bank obliczy zdolność kredytową,która ma duże znaczenie na to, jaką otrzymamy kwotę pożyczki.
 
Okres spłaty kredytu dla rolnika dostosowany jest do cyklu produkcyjnego gospodarstwa.Rolnik może spłacać raty miesięczne, kwartalne lub półroczne. Warto przemyśleć i dostosować okres spłaty do terminu osiąganych dochodów, aby terminowo obsługiwać spłatę zobowiązania.Terminowa spłata kredytu zapewnia nam dobrą historię kredytową. Na decyzję kredytową ma wpływ uzyskiwany dochód oraz weryfikacja w BIK. Dlatego biorąc kredyt dostosowujmy zawsze termin raty do naszych wpływów, aby na naszym zobowiązaniu nie było opóźnień w spłacie. 
 
Jeśli masz własne gospodarstwo rolne i potrzebujesz środków na zakup maszyn skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, aby otrzymać kredyt dla rolników
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz