Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt dla nowych firm

Kredyt dla nowych firm to środek, z którego może skorzystać każda osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą.Realizacja biznesplanu wymaga gotówki.Koszty prowadzenia firmy zaczynają się już od pierwszego  dnia.Aby zapewnić rozwój i solidny start przedsięwzięciu musimy mieć solidne wsparcie finansowe.Kredyt firmowy pomoże nam rozpocząć swój biznes.
 
Pieniądze z pożyczki przedsiębiorca może przeznaczyć na zakup maszyn, urządzeń, remont lokalu oraz inne cele związane z prowadzeniem lub otwarciem firmy.
 
Warunkiem niezbędnym do otrzymania każdego kredytu jest pełnoletność i posiadanie pełni czynności prawnych. 
W przypadku kredytu dla nowych firm bardzo ważne jest przedstawienie biznesplanu.Nowy przedsiębiorca musi posiadać rachunek bankowy oraz adres email. Do biznesplanu warto dołączyć również dokumenty przedstawiające planowany rozwój firmy. Przedsiębiorca powinien posiadać solidny BIK. Bank sprawdzi również czy nie posiadamy negatywnych wpisów do Krajowego Rsjestru Dłużników. 
 
Kredyt dla nowych firm w zależności od kwoty pożyczki może wymagać zabezpieczenia pożyczki na przykład w postaci hipoteki. Bank musi mieć pewność czy kredyt będzie terminowo spłacany.  
 
Aby złożyć i sprawdzić na jakich warunkach i w jakiej wysokości możemy otrzymać pożyczkę na otwarcie działalności wystarczył wypełniać fotmularz kontaktowy. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz