Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

13 tys. zł dochodu pozwoli ubiegać się o 1,5 mln zł kredytu hipotecznego

Dwa źródła dochodu dające łącznie 13 tys. Zł dochodu sprawiają, że bank jest wstanie udzielić kredytu hipotecznego do 1,5 mln zł. Jest to na pewno dobra wiadomość dla tych, którym chodzi po głowie zakup nieruchomości.

Idealnymi klientami banku są osoby młode, posiadające jedno dziecko na utrzymaniu i bez większych zobowiązań finansowych (nie spłacający innych kredytów, wyłączając z tego ewentualne raty na spłatę samochodu). Dobrze też jest nie posiadań negatywnych wpisów w historii kredytowej, co jeszcze bardziej uwiarygadnia.

Spełniając wcale nie tak niemożliwe warunki banków można śmiało zainteresować się zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym. Przy tak „dobrej karcie” warto rozważyć także wariant zakupu z wkładem własnym w wysokości 10 % lub 20% wkładu własnego.

Jak widać lutowy ranking kredytów hipotecznych na rok 2021 jest zdecydowanie bardziej przychylny klientom w porównaniu z propozycjami z zeszłego roku. Warto wykorzystać okazję i spotkać się z kompetentnym doradcą kredytowym!

Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz