Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Pracownicy CD Projekt Red narażeni na wyłudzenie kredytów

Ochrona danych osobowych musi dziś być na wysokim poziomie. Choć normalni obywatele zazwyczaj o tym nie pamiętają lub bagatelizują temat, to należy o tym pamiętać, że jesteśmy narażeni na stratę, jeśli nie będziemy przestrzegać bezpieczeństwa.

Przykładów nie trzeba daleko szukać. Niedawna oferta związana z atakami hakerskimi na CD Projekt Red może zakończyć się tragedią finansową nawet dla szeregowych pracowników firmy.  Jak komunikują ludzie związani z firmą, zostali poproszeni o wymianę dowodów osobistych, gdyż zarząd woli dmuchać na zimne, niż pogłębiać swoje problemy. Osoby bardziej nieufne niedowierzają komunikatom o bezpieczeństwie danych osobowych pracowników i przychylają się do opinii, że także wyciekły. Stąd mobilizacja w tej kwestii ze strony kierownictwa. 

Ta sytuacja sprawia, że pracownicy muszą masowo zastrzec swoje dane w instytucjach bankowych oraz natychmiast zająć się wyrobieniem nowych dowodów osobistych. W innym wypadku może przyjść im się tłumaczyć z kredytu lub pożyczki, których nie chcieli brać. 

 

Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz