Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Pętla kredytowa

Pętla kredytowa to nic innego jak prze kredytowanie. Polega ona na zaciąganiu kolejnych pożyczek lub kredytów na spłatę bieżących zobowiązań. Sytuacja robi się ciężka i trudna wówczas kiedy, zobowiązania, czyli raty przekraczają nasze możliwości finansowe. Niestety doprowadzić to może do nieterminowych spłat rat. Stracić możemy wówczas dobrą historię kredytową. Jeśli natomiast przestaniemy spłacać raty sprawa może trafić do komornika.
 
Jak zatrzymać ten maraton rat, które przerastają nas? To zależy,  na jakim etapie jesteśmy. Jeśli nadal spłacamy regularnie raty , które są dla nas ciężarem jak najszybciej musimy zamienić je na jedną niższą. Pomóc nam wówczas może kredyt konsolidacyjny. Bank spłaci nasze zobowiązania, a my będziemy płacić jedną ratę z dłuższym okresem kredytowania. W przypadku braku zdolności będziemy musieli przedstawić poręczyciela, aby otrzymać kredyt konsolidacyjny. Kredyt konsolidacyjny to również zastrzyk dodatkowej gotówki, którą przeznaczyć możemy na dowolny cel . Wniosek możemy złożyć przez internet.
 
Jeśli posiadamy więcej zobowiązań nie czekajmy do ostatniej chwili, kiedy już nie radzimy sobie ze spłatą rat. Złóż formularz kontaktowy za pośrednictwem naszej strony i zamień swoje raty w jedną niższą. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz