Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na zakup działki budowlanej

Jeśli chcemy nabyć działkę budowlaną, a nasze oszczędzić nam na to nie pozwalają nie musimy brać kredytu gotówkowego możemy skorzystać z tańszej opcji, czyli kredytu hipotecznego.
 
Oczywiscie , aby rozpocząć budowę domu musimy zacząć od zakupu działki budowlanej nie oznacza to jednak że musimy od razu budować dom. Otrzymać możemy kredyt hipoteczny wyłącznie na zakup działki budowlanej bez obowiązku stawiania domu. Przyczyn naszej decyzji może być wiele np. zakup działki na przyszłość dla dzieci. Nie musimy podawać powodów dlaczego zaciągamy kredyt na zakup działki bez budowy domu.
 
Zasady otrzymania kredytu hipotecznego na zakup działki budowlanej są takie same jak w przypadku kredytu na budowę domu. Musimy posiadać wkład własny w wysokości 10% pozostała kwotę 90% otrzymamy z banku. Warunkiem otrzymania kredytu jest posiadanie zdolności kredytowej oraz pozytywny BIK. 
 
Zakup gruntu to również inwestycja na przyszłość. Wiele osób decyduje się na zakup działki budowlanej. Kredyt hipoteczny pozwala nam szybko dokonać zakupu. Złóż formularz kontaktowy na naszej stronie i skorzystaj z atrakcyjnych ofert.
 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz