Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Czy mogę otrzymać kredyt na prawo jazdy?

Czy mogę otrzymać kredyt na prawo jazdy?

Zdarzają się sytuację, że nie posiadamy dokumentu tożsamości, jakim jest dowód osobisty. Przyczyn może być kilka np zgubiliśmy dowód osobisty lub został nam skradziony. Nasz dokument posiada również datę ważności, o której często zapominamy. Czy w takiej sytuacji możemy otrzymać kredyt, przedstawiając prawo jazdy?
Niestety odpowiedź brzmi , nie. Warunkiem otrzymania kredytu jest posiadanie ważnego dowodu osobistego. Znajdują się w nim niezbędne dane do złożenia wniosku o kredyt zarówno online, jak i bezpośrednio w placówce banku lub firm pozabankowych. W sytuacji, kiedy zgubimy dowód osobisty lub też zostanie nam skradziony należy niezwłocznie zgłosić się do dowolnego banku, aby zastrzec dokument. Dodatkowo, jeśli utrata dokumentu nastąpiła w wyniku kradzieży musimy powiadomić policję. Ostatnim krokiem jest zgłoszenie się do gminy lub urzędu i złożyć wniosek o wydanie nowego dowodu. Jeśli dowód osobisty utracił datę ważności również nie otrzymamy kredytu dopóki nie wyrobimy nowego dowodu.
Dokument prawo jazdy bywa jednak niezbędny przy kredycie samochodowym. Niektóre banki wymagają przedstawienia dwóch dokumentów tożsamości. Zawsze jednak dowód osobisty jest dokumentem pierwszym podstawowym.
Złóż wniosek o kredyt gotówkowy, samochodowy lub hipoteczny na naszej stronie. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. 

 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz