Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na PIT

Każdy z nas musi złożyć roczną deklarację. W tym czasie możemy zaoszczędzić formalności i skorzystać z kredytu gotówkowego na PIT11. W jaki sposób i kto może zaciągnąć kredyt, przedstawiając PIT?
 
PIT 11 zawiera informacje między innymi o naszych wszystkich dochodach. Zamiast czekać na zaświadczenie z kadr możemy przedstawić do wniosku o kredyt gotówkowy PIT oraz ważny dokument tożsamości, czyli dowód osobisty. Oferta dotyczy osób pracujących na umowę o pracę lub umów cywilnoprawnych. Wniosek wraz z dokumentami należy złożyć bezpośrednio w placówce wybranego banku. W jakim banku dostaniemy kredyt na PIT możemy sprawdzić online. Pamiętajmy, że nie każdemu bankowi wystarczy PIT do udokumentowania dochodu. 
 
Kredyt gotówkowy na PIT podobnie jak kredyt na zaświadczenie o zatrudnieniu wymaga naszej weryfikacji. Nie różni się on, więc niczym tak naprawdę od tradycyjnego kredytu gotówkowego. Jest to oferta sezonowa, która pozwala zaoszczędzić nam czasu. Szczególne , kiedy nasz dochód jest z różnych miejsc i tytułów umów.
 
Aby skorzystać z kredytu gotówkowego wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Wyślij wniosek online, aby otrzymać ofertę.
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz