Image
Image
Image
piątek, 14 styczeń 2022 11:30

Kredyt na PIT

 

Każdy z nas musi złożyć roczną deklarację. W tym czasie możemy zaoszczędzić formalności i skorzystać z kredytu gotówkowego na PIT11. W jaki sposób i kto może zaciągnąć kredyt, przedstawiając PIT?
 
PIT 11 zawiera informacje między innymi o naszych wszystkich dochodach. Zamiast czekać na zaświadczenie z kadr możemy przedstawić do wniosku o kredyt gotówkowy PIT oraz ważny dokument tożsamości, czyli dowód osobisty. Oferta dotyczy osób pracujących na umowę o pracę lub umów cywilnoprawnych. Wniosek wraz z dokumentami należy złożyć bezpośrednio w placówce wybranego banku. W jakim banku dostaniemy kredyt na PIT możemy sprawdzić online. Pamiętajmy, że nie każdemu bankowi wystarczy PIT do udokumentowania dochodu. 
 
Kredyt gotówkowy na PIT podobnie jak kredyt na zaświadczenie o zatrudnieniu wymaga naszej weryfikacji. Nie różni się on, więc niczym tak naprawdę od tradycyjnego kredytu gotówkowego. Jest to oferta sezonowa, która pozwala zaoszczędzić nam czasu. Szczególne , kiedy nasz dochód jest z różnych miejsc i tytułów umów.
 
Aby skorzystać z kredytu gotówkowego wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Wyślij wniosek online, aby otrzymać ofertę.

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image