Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyt na budowę domu

Własny dom zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa. Jest zabezpieczeniem przyszłości dla nas i naszych bliskich. Budowa domu wymaga jednak nakładu finansowego. Koszty zaczynają się już na etapie projektu domu. Kredyt hipoteczny to rozwiązanie,dzięki któremu możemy się cieszyć własnym domem bez długoletniego oszczędzania na budowę.
 
Kredyt hipoteczny to kredyt ,ktorego zabezpieczeniem jest hipoteka.A więc w momencie kiedy dom będzie już  wybudowany bank dokona wpisu do księgi wieczystej. Takie zabezpieczenie będzie widnieć, aż do momentu całkowitej spłaty kredytu. Zabezpieczenie kredytu wiąże się, z tym iż kredyt na budowę  domu stanowi wysoka kwota pożyczki na długi okres spłaty. Aby otrzymać kredyt hipoteczny musimy złożyć wniosek. Możemy to zrobić przez internet lub w banku. Przed złożeniem wniosku za pomocą kalkulatora online możemy sprawdzić aktualne oferty. 
Bank, podejmując decyzję o udzieleniu kredytu na budowę domu zbada naszą zdolność kredytową, czyli, czy stać nas na spłatę kredytu. Ważne jest, abyśmy mieli stałe zatrudnienie najlepiej na czas nieokreślony. O kredyt mogą się starać również osoby prowadzące działalność gospodarczą. Najważniejsza jest jednak nasza historia kredytowa. Dlatego tak ważna jest terminowa obsługa zobowiązań, jakie posiadamy. Bank może również wymagać wpłaty własnej lub poręczenia.
 
Większość formalności możemy załatwić online co znacznie przyśpiesza uzyskanie kredytu na budowę domu. W przypadku pytań warto skorzystać z wiedzy fachowych doradców. Złóż formularz kontaktowy i sprawdź ofertę kredytu na budowę domu. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz