Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Czy dostanę kredyt bez umowy o pracę?

Czy dostanę kredyt bez umowy o pracę?

 
Wyróżniamy wiele form zatrudnienia. Najbardziej pożądaną jest umowa o pracę. Zawarta może być na czas określony lub nieokreślony. Nie jest to jednak jedyna forma zatrudnienia. Często pracujemy; posiadając umowę zlecenie lub o dzieło. Ta forma zatrudnienia nie posiada najczęściej ciągłego czasu naszego zatrudnienia. Z reguły jest to umowa odnawialna co miesiąc.Nadal możemy też się spotkać z pracą bez umowy. Wtedy nie możemy potwierdź żadnym dokumentem naszych dochodów.Czy w takiej sytuacja możemy starać się o kredyt np .gotówkowy ? Gdzie należy złożyć wniosek bez dokumentowania dochodu?
 
Składając wniosek o kredyt gotówkowy w banku musimy udokumentować nasz dochód i podać zarówno formę jak, i miejsce zatrudnienia. Dokumentem potwierdzającym mogą być wpływy za ostatnie 3 miesiące na konto bankowe.W przypadku utrzymywania wynagrodzenia do ręki możemy przedstawić zaświadczenie z ZUS o odprowadzanych składkach. Składając wniosek o kredyt gotówkowy bank poinformuje nas, jakie dokumenty dochodowe są wymaganie.  
 
W sytuacji kiedy, dochód jaki, osiągamy nie możemy w żaden sposób udokumentować można skorzystać z oferty firm pozabankowych. Jest wiele chwilówek , które w swojej ofercie udzielają pożyczek również osobą bez zatrudnienia. Taką pożyczkę możemy dostać całkowicie online. Wniosek składamy przez internet. 
 
Kwota pożyczki jaką, możemy otrzymać bez dokumentowania dochodu nie będzie wysoka.Warunkiem udzielenia każdego większego kredytu jakim, jest np. kredyt hipoteczny jest posiadanie stałego źródła dochodu.
 
Kredyt gotówkowy bez dokumentowania dochodu całkowicie online. Złóż wniosek online za pośrednictwem naszej strony, wypełniając formularz kontaktowy. Otrzymaj kredyt bez formalności na oświadczenie. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz