Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

KRD co to jest ?

KRD a dokładnie mówiąc wpis do KRD może spowodować odmowę udzielenia pożyczki. Kto może znaleźć się w bazie KRD i co zrobić kiedy, z tego powodu otrzymamy odmowę banku na udzielenie nam kredytu? 

 
KRD jest to Krajowy Rejestr Długów. Mówiąc wprost jest to baza, w której znajdują się informacje o osobach i firmach, które widnieją na czarnej liście z powodu długów. Do KRD możemy trafić nawet za  rachunek za prąd, ale i też za zaległości związane z alimentami. Bez względu na to jakiej, zaległości dotyczy wpis oraz kwoty informacja o tym że,  widniejemy w bazie KRD jest bardzo często przyczyną odmowy udzielenia kredytu. Tracimy wiarygodność finansową co stanowi ostrzeżenie dla banku , że możemy mieć problem ze spłatą kolejnego zobowiązania. Co w takiej sytuacji zrobić? W pierwszej kolejności musimy dokonać spłaty zadłużenia, którego dotyczy wpis. Po spłacie wierzyciel w ciągu 14 dni powinien poinformować KRD o spłacie zobowiązania. Na tej podstawie nastąpi wykreślenie negatywnego wpisu w KRD.  Wówczas ponownie będziemy mogli złożyć wniosek o kredyt. 
 
Masz negatywny wpis do KRD a pilnie potrzebujesz gotówki.W rankingu chwilówek możemy znaleźć firmy, które udzielają pożyczek również osobą z negatywnym wpisem w KRD. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest spłata zaległości ale nie zawsze jest to możliwe od ręki. Wówczas możemy wspomóc się pożyczką w firmie poza bankowej.
 
Złóż wniosek online i skorzystaj z szybkiej i taniej pozyczki.
 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz