Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Czy dostanę kredyt na 500 plus?

Zasiłek 500 plus obecnie otrzymuje każda rodzina posiadająca dzieci. Jest to świadczenie wypłacane miesięcznie na każde dziecko do czasu osiągnięciem pełnoletności. Czy dochód 500 plus może być traktowany jako źródło dochodu? I czy otrzymamy kredyt, przedstawiając decyzję przyznania świadczenia?
W przypadku banków świadczenie 500 plus nie stanowi podstawowego źródła dochodu do otrzymania kredytu gotówkowego. Aby otrzymać kredyt musimy spełnić kilka warunków. Posiadać musimy stałe stabilne źródło dochodu , które pozwoli nam na regularną spłatę kredytu. Bank sprawdzi również naszą zdolność kredytową, czyli, czy wystarczy nam środków na życie na regulowanie stałych zobowiązań oraz na ratę kredytową. I ostatni bardzo ważny warunek jest pozytywna historia kredytowa. Świadczenie 500 plus to świadczenie dla rodziny , które powinno być przeznaczone na wydatki związane z dziećmi. Stąd banki nie przyjmują świadczenia plus jako źródło dochodu do wykorzystania na spłatę kredytu. Owszem niektóre banki wliczają 500 plus jako źródło dodatkowe. Nie każdy bank, jednak bierze pod uwagę 500 plus do liczenia zdolności kredytowej. Przyczyn jest wiele miedzy innymi, iż świadczenie może ulec zmianie w momencie zmiany władzy. Dlatego też banki nie uznają  500 plus jako stałego podstawowego źródła dochodu.
W przyoadku parabanków, które udzielają najczęściej tzw. chwilówek można otrzymać pożyczkę, wykazując się dochodem 500 plus. Często starając się o szybką chwilówkę nie musimy przedstawiać żadnego dochodu.
Złóż formularz na naszej stronie. Pożyczkę otrzymasz szybko bez wychodzenia z domu. 
Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz