Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Własny dom lub mieszkanie w parze z kredytem hipotecznym.

Własny dom lub mieszkanie w parze z kredytem hipotecznym.

Zakup domu lub mieszkania to duży wydatek. Aby móc cieszyć się własnym domostwem możemy skorzystać z kredytu hipotecznego. Od czego zacząć i jak odnaleźć się w parze z kredytem oto kilka rad.

Kredyt hipoteczny to kredyt  przeznaczony wyłącznie na zakup mieszkania lub budowę domu. Okres spłaty wynosi nawet do 30 lat. Kwota  udzielanego kredytu jest wysoka,  dlatego większość banków wymaga zabezpieczenia w postaci wkładu własnego. Oprócz tego bank musi mieć pewność, czy nas stać na spłatę  kredytu, dlatego zbada nasze dochody i zobowiązania .

Jeśli spełniamy podstawowe kryteria czyli, mamy stały stabilny dochód i wybrany dom lub mieszkanie należy poszukać korzystaj oferty, gdyż rata do spłaty będzie nam towarzyszyć przez długi czas.

Za pomocą porównywarki szybko dokonamy analizy aktualnych ofert .  Kalkulator online wyliczy nam ratę i koszty dodatkowe, jakie wiążą się z kredytem. Zawsze możemy skorzystać również z doradcy finansowego, który przedstawi nam najlepsze oferty banków. Pamiętajmy aby dokładnie zapoznać się z warunkami umowy przed podpisaniem kredytu.

 Złóż wniosek i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych doradców . Wybierz dobry kredyt z rzetelną informacją o kosztach. Pomożemy Ci krok po kroku przejść przez formalności związane z kredytem hipotecznym.

Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz