Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyty.pl – O nas

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą działającą na polskim rynku usług finansowych. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie teleinformatyki, co zapewnia najwyższą jakość obsługi Klienta. Działamy na rynku już od kilkunastu lat. W tym czasie udało nam się wypracować oraz dostarczyć naszym partnerom formuły kredytowe dostosowane do potrzeb szerokiej grupy Klientów.

Oferujemy swoje produkty poprzez sieć własnych placówek oraz autoryzowanych agencji kredytowych na terenie całego kraju. Naszymi partnerami są wiodące banki oraz instytucje finansowe m.in.: Getin Bank S.A., Santander Consumer Bank, PKO BP, GE Money Bank, Invest Bank, Eurobank S.A., mBank, Millenium, Cetelem Bank, Sygma Bank. Stawiamy sobie jako nadrzędny cel zapewnienie Klientom możliwości świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Dlatego oferujemy osobom poszukującym kredytu pomoc w wyborze najkorzystniejszego produktu spośród ofert najlepszych banków. Ponadto, osobom, chcącym zaciągnąć kredyt pomożemy:

– dopasować ratę kredytu do możliwości finansowych,
– określić różnicę w poszczególnych ofertach, porównać wady i zalety poszczególnych kredytów,
– przeprowadzić przez cały proces trwania transakcji, aż do uruchomienia kredytu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie – dzięki pomocy naszego doradcy oraz wnikliwej analizie warunków kredytowania Klient wybiera produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Specjalizujemy się w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w dziedzinie obsługi finansowej naszych Klientów.

Pośrednictwo finansowe

Jedną z dziedzin, w jakich się specjalizujemy, jest pośrednictwo finansowe. Doradzamy klientom w wyborze najkorzystniejszego kredytu, uwzględniającego ich indywidualne potrzeby. Pozwala nam na to dogłębna znajomość rynku, jaką posiada każdy zatrudniony przez nas pośrednik finansowy. Odpowiadamy na wszystkie stawiane nam pytania i wątpliwości, starając się zadbać o spokój klientów i pewność podejmowanych decyzji. Wybierając naszego pośrednika finansowego mogą mieć Państwo pewność, że przedstawi wszystkie najważniejsze informacje na temat danych kredytów, opowie zarówno o ich dobrych, jak i mniej korzystnych stronach, aby dokonany wybór był w pełni przemyślany i właściwy. Jesteśmy pewni, że nasze usługi w zakresie pośrednictwa finansowego pozwolą Państwu podjęcie odpowiedniej decyzji.

Poprzedni post
Następny post

Zostaw komentarz