Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyty samochodowe

Kredyt samochodowy to jeden z produktów banków, adresowany do klientów zdecydowanych na zadłużenie na konkretny cel. Pozwala on sfinansować kupno pojazdu, zarówno nowego, jak i używanego. Jest to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem, ze względu na bardzo korzystne oprocentowanie i elastyczną spłatę. Przed złożeniem wniosku o kredyt zapoznaj się z ofertą i przekonaj się, co dokładnie wiąże się z kredytem tego typu i na co zwracać uwagę, wybierając ofertę w banku. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję – skontaktuj się z naszym doradcą.

Kredyt samochodowy
 • Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę zakupu samochodu
Kredyt samochodowy
 • Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę zakupu samochodu
Kredyt samochodowy
 • Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę zakupu samochodu
Kredyt samochodowy
 • Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę zakupu samochodu
Kredyt samochodowy
 • Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę zakupu samochodu
Kredyt samochodowy
 • Sprawdź najlepszą dla siebie ofertę zakupu samochodu

Kredyty, Pożyczki samochodowe bez BIK i KRD – ranking, kalkulator, porównywarka

Warto pamiętać, że kredyt samochodowy pozwala na zakup różnorodnych pojazdów. Wnioskując o to zobowiązanie, możesz sfinansować: samochód osobowy (nowy oraz używany), samochód ciężarowy (z salonu lub z drugiej ręki), nowy lub używany motocykl czy quad, kupno używanej, lub nowej motorówki oraz statku, motorower, lub skuter (nowy oraz używany). O kredyt samochodowy ubiegać się mogą wszystkie osoby, które są pełnoletnie i mają zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. Pamiętaj o spełnieniu wszystkich formalności.

Co będzie Ci potrzebne, aby otrzymać kredyt na samochód? Dowód osobisty oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość (prawo jazdy lub paszport); zaświadczenie o stałym zatrudnieniu oraz dochodach (dokument świadczący o prowadzeniu działalności gospodarczej, decyzja przyznania emerytury lub renty); dokumenty dotyczące nabywanego pojazdu, w tym: kopia dowodu rejestracyjnego, zaświadczenie o tym, że pojazd nie jest w rejestrze zastawów, umowa kupna samochodu oraz numer konta sprzedającego pojazd.

 

Kredyty samochodowe – co warto wiedzieć?

Jaki kredyt bardziej opłaca się brać, gdy przez głowę przeszła nam myśl zakupu nowego pojazdu? Samochodowy czy gotówkowy? Przeprowadzamy krótką, choć wyczerpującą analizę tego zagadnienia. Zapraszamy do lektury!

Zacznijmy od zabezpieczenia kredytu. Kredyt gotówkowy nie wymaga wykonania zabezpieczenia, natomiast kredyt samochodowy musi zabezpieczać kwestię przejęcia lub wykorzystywanie kredytowanego pojazdu pod zastaw rejestrowy. Do tego dochodzić zawsze cesja AC. Wkład własny przy kredycie gotówkowym nie jest wymagany. Decydując się na kredyt samochodowy, trzeba brać pod uwagę taką ewentualność.

Kredyt gotówkowy nie nakłada ograniczenia na wiek pojazdu używanego. Chcąc korzystać z kredytu samochodowego trzeba liczyć się z ewentualnością, że to ograniczenie może być uwzględnione. Utrudnione jest uruchomienie kredytu samochodowego na potrzeby nabycia pojazdu z zagranicy. Kredyt gotówkowy nie stawia tu przeszkód. Kredyt samochodowy będzie łatwiejszy do uzyskania przez firmę, która ma możliwość wystawienia faktury, co może zrażać osoby fizyczne. Pod tym względem kredyt gotówkowy nie rozróżnia klientów.

Auto kredytowane za pomocą kredytu gotówkowego może być sprzedane w każdej chwili, bez konieczności ubiegania się o zgodę banku. W przypadku kredytu samochodowego zgoda podmiotu kredytującego jest niezbędna. Kredyt gotówkowy to bardzo popularne rozwiązanie i jest dostępne w każdym banku – jest to niejako produkt sztandarowy każdej tego typu instytucji. Kredyty samochodowe nie wszędzie są dostępne.

W kwestii kosztów ponoszonych z tytułu nabywania kredytu, to gotówkowy będzie zdecydowanie droższy i bardziej zróżnicowany. Spore wymagania związane z zabezpieczeniami sprawiają, że kredyt samochodowy jest tańszy. Oba rozwiązania proponują bardzo wysokie kwoty finansowania, jeśli klient wykaże się dobrą historią kredytową.  

Tak prezentuje się wyczerpujące zestawienie tych dwóch produktów finansowych. Każdy z nich ma swoje zalety i minusy. W pewnym sensie po przeanalizowaniu najważniejszych elementów kredytów można przyjąć, że kredyt gotówkowy będzie lepszą propozycją dla klienta indywidualnego. Natomiast kredyt samochodowy lepiej brać w przypadku prowadzenia firmy.  

 

kredyty samochodowe, bez bik, pożyczka samochodowa, pożyczki samochodowe, kredyt samochodowy, kredyty pod zastaw samochodu, dobra pożyczka samochodowa, tania pożyczka samochodowa, tani kredyt samochodowy, tanie kredyty samochodowe, pożyczki samochodowe bez bik, najtańszy kredyt na samochód, pożyczka ratalna, kredyt ratalny dla firm, osób fizycznych, długoterminowe i krótkoterminowe, wynajem długoterminowy samochodów osobowych, leasingi samochodowe

Home

  Wyślij zapytanie

  Czym jesteś zainteresowany?

  Kontakt

  Formularz kontaktowy

  Kontakt z Kredyty.pl

  Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym, firmowym, hipotecznym, pożyczką zapraszamy do kontaktu

  Biuro obsługi klienta kredyty.pl

  Telefon:  +48 720 703 737
  Telefon:  +48 789 676 605
  E-mail: [email protected]