Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Kredyty konsolidacyjne 

Kredyt konsolidacyjny to wyjątkowy produkt dostępny wśród usług finansowych oferowanych przez banki. Dedykowany jest klientom, mającym już dane doświadczenie z kredytami i – przykładowo – są w trakcie spłaty nawet kilku takich produktów. Kredytobiorca, podpisując taką umowę, często zobowiązuje się przestrzegać warunków zadłużenia nawet przez kilka lat. Kredyt konsolidacyjny pozwoli błyskawicznie obniżyć koszt Twoich zobowiązań i połączyć kilka rat w jedną – korzystniejszą dla Twojej kieszeni.

Alior Bank – Bezpieczna Konsolidacja
 • KAMPANIA Z PROCESEM ON-LINE
 • Kwota nawet do 200 000 zł
 • 0% prowizji
 • Długi okres spłaty do 10 lat
 • RRSO 12,57%
 • teraz 0% prowizji za udzielenie pożyczki
Santander Consumer Bank – kredyt konsolidacyjny
 • Kredyt Konsolidacyjny – połącz swoje kredyty i spłacaj tylko jeden!
 • Jedna rata – zamiast kilku tylko jedna rata i jeden termin spłaty
 • Sprawdzimy Twoją zdolność podczas rozmowy telefonicznej
 • Niższa rata – możesz rozłożyć spłatę na dłuższy okres i zmniejszyć Twoją ratę
 • Bezpieczeństwo – Twoje zobowiązania w rękach profesjonalistów, w Banku od Kredytów
Pożyczka konsolidacyjna 
 • Pożyczka konsolidacyjna Zdalna pomoc pracownika banku.
 • Dodatkowa gotówka na ekstra wydatki.
 • Spłata od 2 do 120 miesięcy. Można przenieść nawet jedną ratę.
 • RRSO 14,94%
Pożyczka konsolidacyjna
 • Pożyczka Konsolidacyjna do 200 tys. złotych z możliwością dobrania dodatkowych środków.
 • Okres kredytowania nawet do 10 lat, z karencją na spłatę do 3 miesięcy .
 • RRSO 12,55%.
Kredyt konsolidacyjny
 • jest możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel,
 • 0% prowizji, kwota od 1000 do 230 000 zł
 • stałe oprocentowanie.

Kredyty konsolidacyjne – ranking, kalkulator, porównywarka

Ważne: aby skonsolidować swoje kredyty, musisz mieć pewność, że wszystkie te zobowiązania zostały udzielone przez banki, a nie inne instytucje. Tylko tego typu produkty zostaną objęte konsolidacją. Zatem jeśli poza kredytami posiadasz także obciążenia finansowe zaciągnięte w parabankach, jak np. chwilówkę – pamiętaj, że nie zostanie ona objęta konsolidacją. Podsumowując – klient, który podpisał wcześniej umowę związaną z kredytem gotówkowym, kredytem na samochód, pożyczką hipoteczną lub kredytem hipotecznym, ma możliwość, by wnioskować o łączący je kredyt konsolidacyjny i sprawdzić, czy w ten sposób uda się obniżyć miesięczne koszty związane ze spłatą zadłużeń.

Kredyt konsolidacyjny – co warto wiedzieć

Kredyty konsolidacyjne kuszą nieustannie klientów swoim praktycznym zastosowaniem. Banki przedstawiają to rozwiązanie jako najwygodniejszy sposób na obniżenie comiesięcznych rat, szczególnie dla tych, których długi wpędziły w trudną sytuację finansową. Czy faktycznie tak jest? Sprawdzamy!

Kredyt konsolidacyjny jest udzielany na dwa dostępne sposoby:

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy – bank pożycza gotówkę na spłatę dotychczasowych zadłużeń. To kredyt droższy, choć prostszy do uzyskania: decyzja zapada nawet w kilka minut, a liczba wymaganych dokumentów jest niewielka. Banki udzielające gotówkowych kredytów konsolidacyjnych zazwyczaj nie wymagają też dodatkowych zabezpieczeń czy poręczycieli. Warunkiem uzyskania jest jednak odpowiednia zdolność kredytowa. Tak samo dotyczy ona kwoty sięgającej zazwyczaj do 80 tys. zł. Tylko w skrajnych przypadkach sięga do 150 tys. zł. Co więcej, kredyt udzielany jest na stosunkowo krótki okres w przedziale od 6 do 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny – wymaga zabezpieczenia w postaci nieruchomości z wolną hipoteką. Udzielany jest nawet na 30 lat, a jego maksymalna kwota jest bardzo wysoka i proporcjonalna do wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Choć w tym przypadku banki swobodniej podchodzą do zdolności kredytowej wnioskodawcy. Hipoteczny kredyt konsolidacyjny jest trudniejszy do uzyskania: wnioski rozpatrywane są przez około miesiąc, a oprócz podstawowych dokumentów wymagana jest również dokumentacja związana z nieruchomością stanowiącą zabezpieczenie.

Czy kredyt konsolidacyjny rozwiąże wszystkie problemy? Nie jest tak do końca. Sama oszczędność czasu i pieniędzy może być bowiem pozorna. Choć możliwość spłacania zamkniętych w niższej racie kilku zobowiązań w jednym miejscu wydaje się kusząca, sam kredyt konsolidacyjny najpewniej będzie objęty dłuższym okresem kredytowania. To oznacza, że w rzeczywistości po konsolidacji kredytów zapłacimy więcej w postaci dodatkowych odsetek. Dlatego konsolidację radzimy przede wszystkim na krótszą metę.

Jest to sensowna propozycja przede wszystkim wtedy, gdy spłacane kredyty są mało korzystne. Oprocentowanie kredytów zmienia się z roku na rok – dobrze więc obserwować sytuację czujnym okiem i w odpowiednim momencie pomyśleć nad konsolidacją kredytów na korzystniejszych warunkach.

Osoby mające problemy z terminami, a nie samymi pieniędzmi, powinni dobrze się zastanowić przed podjęciem tak wiążącej decyzji. Reklamowana przez banki wygoda w spłacaniu zobowiązań ma swoją cenę i to w ostatecznym rozrachunku dość wysoką. Dla zadłużonych kredyt konsolidacyjny również nie będzie najlepszym rozwiązaniem. W końcu problemom z długami nie zaradzi przecież kolejny dług!

Home

  Wyślij zapytanie

  Czym jesteś zainteresowany?

  Kontakt

  Formularz kontaktowy

  Kontakt z Kredyty.pl

  Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym, firmowym, hipotecznym, pożyczką zapraszamy do kontaktu

  Biuro obsługi klienta kredyty.pl

  Telefon:  +48 789 676 605
  E-mail: [email protected]