Image
Image
Image

Konto oszczędnościowe przez Internet

Konto oszczędnościowe to produkt będący połączeniem kilku produktów bankowych – konta osobistego, które najczęściej nie jest oprocentowane, oraz lokaty. Różni się jednak od klasycznej lokaty, m.in. opcjami dodatkowych dopłat i wypłat kapitału w czasie trwania umowy. Jeśli zakładasz lokatę, musisz liczyć się z tym, że wypłata środków i likwidacja depozytu przed końcem okresu jego trwania równa się z utratą wszystkich odsetek. Jako że lokata zakładana jest na konkretną kwotę, to nie da się do niej dopłacać. Z kolei konto oszczędnościowe umożliwia dowolne wpłaty i wypłaty środków. Konto oszczędnościowe pozwala na lokowanie środków na dowolny, ustalony przez klienta termin i uzyskanie odsetek zachęcających do umieszczania oszczędności w banku, a nazwy produktowe rachunków oszczędnościowych często nawiązują do regulacyjnego rodzaju rachunku bankowego i jego podstawowej zastosowania.

Image

eKonto oszczędnościowe

eKonto oszczędnościowe w mBanku to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłaty bez utraty odsetek oraz 1 darmowy przelew internetowy w miesiącu. Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym można sięgnąć w dowolnym momencie.

Image

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

1,2% w skali roku

do kwoty 200 tys. zł dla Nowych Środków, na 2 miesiące

Image

Konto Przekorzystne z Kartą Rewolucyjną

Konto Przekorzystne z Kartą Rewolucyjną, z darmowymi wypłatami z bankomatów za granicą i 0 zł za przewalutowania przy płatności kartą!

2% na Koncie Oszczędnościowym i do 1500 zł w programie poleceń!

Odsetki na koncie oszczędnościowym przeważnie naliczane są co miesiąc, a więc kwota, od której liczone są odsetki, będzie coraz wyższa, bo jest sumą włożonego przez Ciebie kapitału i  wypracowanego procentu. Od zarobionych przez Ciebie odsetek bank, co miesiąc, automatycznie, pobierze podatek Belki, który wynosi 19%. Jak wybrać konto oszczędnościowe? Zwróć uwagę na przykład na: zasady dotyczące wypłacania i przelewania środków z konta oszczędnościowego, koszt przelewu wewnętrznego i zewnętrznego, opłatę za prowadzenie takiego konta, zasady naliczania odsetek i przede wszystkim – oprocentowanie. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać – skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w podjęciu tej decyzji.

Wypełnij wniosek

Image

lub zamów bezpłatną
rozmowę

Image

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image