Image
Image
Image

Konto osobiste przez Internet

Obecnie bez konta bankowego ani rusz. Większość transakcji odbywa się bezgotówkowo, a do tego niezbędne jest konto osobiste. Czym w zasadzie jest takie konto? Konkretnie mówiąc, konto osobiste to imienny rachunek bankowy, jaki zakładany jest przez osobę fizyczną na potrzeby obsługi finansowej. Taki rachunek może być zarówno indywidualny, jak i wspólny (np. prowadzony na potrzeby małżonków). Obrazowo mówiąc, konto to „miejsce” przechowywania środków pieniężnych, które zapewnia swobodny ich przepływ (wpłaty i wypłaty). Charakterystyczną cechą rachunku bankowego jest to, że bank udostępnia klientowi unikatowy numer rachunku, jaki przypisany jest do wskazanej imiennie osoby (lub osób, w przypadku kont wspólnych).

Image

eKonto

Otwórz konto z bankomatami za 0 zł
Zgarnij do 140 zł premii
 
Image

Konta za Zero

0 zł za prowadzenie konta osobistego,
0 zł za kartę debetową 
Image

Konto 360°

Bezpłatne prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową)
 
Image

Konto Jakże Osobiste

0 zł za prowadzenie konta, 0 za kartę debetową do 26 roku życia

Płatności BLIK, HCE, Android Pay

Bonusy: 100 zł za podpisanie umowy o konto i kartę i do 200 zł za aktywne korzystanie

 
Image

Konto Otwarte na Ciebie

zł opłaty za miesięczne prowadzenie rachunku, 0 zł za wypłatę z bankomatów Banku i Planet Cash

0 zł za zlecenie przelewu elektronicznego

dostęp do rachunku dzięki bankowości elektronicznej i aplikacji GOMobile

Image

Konto Proste Zasady

Jedna płatność kartą w miesiącu zapewnia 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

 0 zł za prowadzenie konta, 

0 zł za przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Jakich dokumentów potrzebujesz do założenia konta? Standardowym dokumentem jest na pewno dokument tożsamości ze zdjęciem. Zazwyczaj banki wymagają przedstawienia dowodu osobistego. Niekiedy możliwe jest jednak przedstawienie prawa jazdy lub paszportu. W przypadku wyboru weryfikacji tzw. przelewem, bank nie wymaga okazania żadnego dokumentu tożsamości. Założenie konta często wiąże się z różnej maści promocjami i darmowymi pieniędzmi, wypływającymi na Twoje konto. Jeśli szukasz czegoś dla siebie, nie wahaj skontaktować się z naszym konsultantem, który udzieli Ci profesjonalnej porady co do najlepszych kont bankowych.

Wypełnij wniosek

Image

lub zamów bezpłatną
rozmowę

Image

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image