Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Waluty

Gdy masz do wymiany gotówkę w obcej walucie, zapewne zastanawiasz się, jaki kantor internetowy jest do tego celu najlepszy.  Kantor internetowy może działać w dwóch modelach: tradycyjnym – gdy właściciel prawdopodobnie już wcześniej prowadził kantor stacjonarny i uruchomił stronę internetową, na której można wymieniać waluty oraz w modelu społecznościowej platformy wymiany walut (ang. peer-to-peer exchange). Niektóre z polskich firm zajmujących się wymianą walut to już światowe marki. Ponadto same banki decydują się na zapewnienie takiej usługi swoim klientom.

Kantor walutowy
 • Kantor walutowy Wymiana walut 24h/ 7 dni w tygodniu po atrakcyjnych kursach.
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunków w aż 23 walutach.
 • 0 zł za przelewy krajowe realizowana w PLN.
 • 0 zł za przelewy walutowe wymienionych środków.
 • 0 zł za kartę wielowalutową umożliwia płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN.
  Aplikacja mobilna na iOS i Android.
Revolut
 • Dzięki Revolut płać kartą i wypłacaj pieniądze z bankomatów w ponad 150 walutach i wysyłaj pieniądze bez przeszkód na cały świat w 29 walutach. Włącz zabezpieczenia transakcji oparte na geolokalizacji i płać bezpiecznie online kartami wirtualnymi!
Walutomat
 • Walutomat z rabatem 50% na prowizję przy pierwszej wymianie! Walutomat.pl jest największą i najdłużej działającą platformą wymiany walut w Polsce. Korzysta z niego ponad 315 tys. osób, które wymieniają waluty między sobą, po bardzo atrakcyjnych kursach. Serwis jako pierwszy e-kantor w Polsce wprowadził możliwość wpłat przez pay by link, we współpracy z Przelewy24. Walutomat.pl umożliwia także m.in. korzystne przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, wpłatę kartą czy wypłatę gotówki w euro.
Internetowy kantor walut
 • Internetowy Kantor to wymiana walut nawet 6% taniej niż w bankach i kantorach stacjonarnych, tanie i szybkie przelewy w 19 walutach, dostęp do usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oraz darmowe przelewy do 11 banków w Polsce.

Waluty przez Internet

Standardowo, procedura wymiany walut polega na założeniu specjalnego konta walutowego w kantorze internetowym. Po wpłaceniu potrzebnej kwoty na konto usługodawcy, już nawet po kilku minutach otrzymujemy przelew w wybranej przez nas walucie. Są to transakcje bezpieczne, gdyż dostępne u nas podmioty oferujące wymianę waluty, są nadzorowane przez KNF. Pamiętaj, aby nie korzystać z niesprawdzonych źródeł przy wyborze kantora internetowego. Jeśli nie wiesz, na który kantor się zdecydować, pomożemy Ci – skontaktuj się z nami, a najkorzystniejsza opcja zostanie Ci przedstawiona przez naszego specjalistę.

 
 
Home

  Wyślij zapytanie

  Czym jesteś zainteresowany?

  Kontakt

  Formularz kontaktowy

  Kontakt z Kredyty.pl

  Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym, firmowym, hipotecznym, pożyczką zapraszamy do kontaktu

  Biuro obsługi klienta kredyty.pl

  Telefon:  +48 789 676 605
  E-mail: [email protected]