Image
Image
Image
środa, 14 wrzesień 2016 14:08

Pożyczki hipoteczne

Posiadasz własny dom lub mieszkanie? To świetnie! Nieruchome mienie, jest takim elementem Twojego majątku, dzięki któremu uda Ci się podtrzymać stabilność finansową i zapewnić utrzymanie wartości zainwestowanego kapitału. Ponadto, jeśli planujesz kolejne inwestycje wymagające dużej ilości gotówki lub masz problemy z pieniędzmi, zawsze możesz zaasekurować się pożyczką pod zastaw nieruchomości, aby zachować płynność finansową. 
 
Dlatego też, jeśli chciałbyś w najbliższej przyszłości zrobić jak największy pożytek ze swojej nieruchomości, to koniecznie skontaktuj się z Kredyty.pl Nasi specjaliści pomogą  Ci dobrać taki produkt finansowy, który będzie jak najlepiej wykorzystywał możliwości nabywcze domu lub mieszkania. Aby nie tracić czasu na proces ubiegania się o kredyt, złóż wniosek przez internet. Dzięki temu dane szybko trafią do specjalistów, którzy przeanalizują Twoją indywidualną sytuację i na spotkanie zaproszą Cię już z gotowymi propozycjami, które będziesz mógł wykorzystać według swojego uznania. 
 
Jeśli wolisz tradycyjne metody rozmowy o usługach finansowych, to zapraszamy do naszego punktu. Tutaj, od doradcy kredytowego, dowiesz się jakie są obecne propozycje produktowe jak i zostanie złożony wniosek na Twoje nazwisko. Jest to świetna okazja, aby rozwiać swoje wszystkie wątpliwości związane z pożyczkami hipotecznymi, które rodzą się przy podejmowaniu decyzji o podjęciu takiej formy inwestycji. 
 
Pożyczka hipoteczna to najtańszy sposób na dużą gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Tylko Kredyty.pl gwarantują Ci specjalne propozycje produktowe:

 Oferty specjalne - 0% prowizji (sze koszty uruchomienia pożyczki);

 Obniżoną marżę (niższe raty pożyczki w całym okresie kredytowania);

 Atrakcyjne warunki kredytowania;

 Korzystne oprocentowanie;

 Okres kredytowania do 30 lat, spłata w ratach równych lub malejących;

 Kwota od 10 000 PLN do 80% wartości nieruchomości;

Inne korzyści

 Akceptujemy różne źródła dochodów; 

 0 zł za rozpatrzenie wniosku oraz pakiety ubezpieczeniowe, które zapewniają spłatę kredytu w przypadku m.in. śmierci i utraty źródła dochodu;

 
Pamiętaj, jeśli zaczynasz się starać o pożyczkę hiopteczną, to jej zastosowanie jest zupełnie inne, niż w przypadku kredytu hipotecznego. Dzięki pieniądzom uzyskanym za pomocą tego rozwiązania finasowego, będziesz mógł sfinalizować dowolny cel. Jednak otrzymana kwota nie będzie tak duża jak w przypadku kredytu hipotecznego. Również musisz liczyć się z większym oprocentowaniem oraz krótszym czasie spłaty. 
 
Dlatego też, tak ważne jest, aby decydując się na wybór pożyczki hipotecznej, skorzystać z usług profesjonalnego doradcy, który dzięki monitorowaniu rynku wie, jakie oferty w Twojej sytuacji będą najlepsze.
 
Zapraszamy do przeczytania działu Aktualności. Na pewno znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji, bezpośrednio związanych z rynkiem pozyczek hipotecznych. Po lekturze newsów, będziesz na bieżąco z tym, co dziś instytucje finasowe oferują jeszcze zanim skontaktujesz się z naszym doradcą.
wspolpraca ania

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image