Image
Image
Image
środa, 14 wrzesień 2016 14:16

Kredyty pozabankowe samochodowe

Zakup samochodu, jest dla wielu z nas poważną inwestycją na lata. Wielu naszych aktywności, nie moglibyśmy wykonać bez możliwości sprawnego przemieszczania się. Dlatego też, tak bardzo zależy nam, na zakupie jak najlepiej odpowiadającego samochodu. Następnie, po dokonaniu wyboru, sprawdzamy nasze możliwości finansowe, które pozwolą nam sfinalizować zakup.

Niestety, dobre auto nie jest tanie i udany zakup, wiąże się z wydaniem znacznej kwoty. Dlatego też, w takiej sytuacji, dobrym pomysłem może okazać się zaciągnięcie kredytu. Na szczęście, marzenie o nowym aucie, mogą swobodnie zrealizować również te osoby, które nie posiadają odpowiedniej zdolności kredytowej. Jest to możliwe, gdyż nie tylko banki oferują otrzymanie kredytu na preferencyjnych warunkach. Na rynku działa wiele instytucji pozabankowych, które udzielają pożyczek w znacznych kwotach i pozwolą zakupić upragniony pojazd. 

Sprawdź naszą ofertę kredytową, prosto od wiodących instytucji pozabankowych, którzy pomogli już setkom klientom, cieszyć się nowym autem! Najlepsze kredyty samochodowe zostaną Ci przedstawione przez profesjonalnego doradcę, który będzie służył pomocą, przez cały czas, gdy będziesz starał się o dodatkowe pieniądze.  

Przygotuj następujące dokumenty, które będą potrzebne w trakcie starania się o kredyt:

 dowód tożsamości lub/i drugi dokument potwierdzający tożsamość. 

 prawo jazdy 

 w przypadku umowy o pracę - oświadczenie odnośnie źródeł i wysokości zarobków bądź zaświadczenie z miejsca pracy,

 gdy kredytobiorcą jest osoba prowadząca własną działalność gospodarczą - zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), regon oraz NIP, a także zaświadczenie z ZUS i US o niezaleganiu płatnościami, zaświadczenie o wysokości dochodów (z trzech ostatnich miesięcy, na przykład PIT-36) lub ostatniego roku (zaświadczenie z Urzędu Skarbowego), ewentualnie sprawozdanie finansowe.

 w przypadku emeryta lub rencisty -  decyzja o przyznaniu lub waloryzacji emerytury lub inny dokument poświadczający jej wysokość (np. wyciąg z konta bankowego)

 kserokopia dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu

 zaświadczenie z sądu o braku wpisu pojazdu w rejestrze zastawów- ewentualnie

 dokumenty dotyczące zakupu samochodu – umowa kupna-sprzedaży (lub faktura),

 

Korzystając z naszej oferty produktowej zyskujesz:

 Samochód zakupisz za 100% wartości pojazdu do 20.000 zł;

 Zakupisz samochód do 80% wartości pojazdu do 20.000 zł pod zastaw pojazdu w formie gotówki na dowolny cel;

 Okres kredytowania trwa od 12 do  48 miesięcy;

 Pożyczkobiorcy może być w wieku od  18 lat do 75 lat na dzień składania wniosku;

Osoby powyżej 75 lat mogą złożyć wniosek z poręczycielem;

 Kredytujemy już od 500 zł;

 Nie będziesz nigdy zagrożony cesją z polisy AC;

 Kredytujemy zakup motocyku, motoroweru;

 Musisz pracować conajmniej 1 miesiąc;

 Musisz conajmniej prowadzić firmę od 3 miesięcy;

 Wpłata własna już od 0 zł;

 Akceptujemy wszystkie  źródeł dochodów, również z zagranicy;

 Możesz  łączyć dochody wielu osób, również niespokrewnionych;

 Akceptujemy klientów z brakiem zdolności kredytowej;

 Nie musisz posiadać historii kredytowej; 

 
Zapraszamy do przeczytania newsów w dziale Aktualności, aby we własnym zakresie wzbogacić się o potrzebne wiadomości. Dzięki temu, sam będziesz lepiej się czuł, gdy będziesz rozmawiał z doradcą o kredycie.
wspolpraca monika

Artykuły powiązane

Kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne, firmowe, rolne, chwilówki, pożyczki, bez bik, ratalne, online, zero procent

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Image