Wszystkie kredyty w jednym miejscu – ranking

Polub nasz profil

Zadzwoń: +48 789 676 605

(Pon - Piątek)

Napisz do nas:

Współpraca

Konta oszczędnościowe

Konto oszczędnościowe to produkt będący połączeniem kilku produktów bankowych – konta osobistego, które najczęściej nie jest oprocentowane, oraz lokaty. Różni się jednak od klasycznej lokaty, m.in. opcjami dodatkowych dopłat i wypłat kapitału w czasie trwania umowy. Jeśli zakładasz lokatę, musisz liczyć się z tym, że wypłata środków i likwidacja depozytu przed końcem okresu jego trwania równa się z utratą wszystkich odsetek. Jako że lokata zakładana jest na konkretną kwotę, to nie da się do niej dopłacać. Z kolei konto oszczędnościowe umożliwia dowolne wpłaty i wypłaty środków. Konto oszczędnościowe pozwala na lokowanie środków na dowolny, ustalony przez klienta termin i uzyskanie odsetek zachęcających do umieszczania oszczędności w banku, a nazwy produktowe rachunków oszczędnościowych często nawiązują do regulacyjnego rodzaju rachunku bankowego i jego podstawowej zastosowania.

E-konto oszczędnościowe
 • eKonto oszczędnościowe w mBanku to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłaty bez utraty odsetek oraz 1 darmowy przelew internetowy w miesiącu.
 • Po pieniądze zgromadzone na rachunku oszczędnościowym można sięgnąć w dowolnym momencie.
Konto firmowe
 • Na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym Klienci mogą obecnie zyskać aż 7% w skali roku
 • do 300 000 zł na 3 miesiące oraz 5% dla nadwyżki od 300 000 zł – 400 000 zł – promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym obowiązuje przez 3 miesiące dla Nowych Środków.
Rachunek oszczędnościowy
 • Rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci w wygodny i nowoczesny sposób lokować oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach.
 • Oprocentowanie 5,5% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki albo 7,5% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki i min. 5 razy zapłacisz kartą lub BLIKIEM w każdym miesiącu promocji.
 • Powyżej 200 000 PLN oprocentowanie standardowe. Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego – 91 dni od pierwszej wpłaty nowych środków.
Konto oszczędnościowe
 • Konto Oszczędnościowe Start: 8% w skali roku do 30 grudnia 2023 roku.
 • Dla kwoty do 200 000 zł.

Konto oszczędnościowe przez Internet

Odsetki na koncie oszczędnościowym przeważnie naliczane są co miesiąc, a więc kwota, od której liczone są odsetki, będzie coraz wyższa, bo jest sumą włożonego przez Ciebie kapitału i  wypracowanego procentu. Od zarobionych przez Ciebie odsetek bank, co miesiąc, automatycznie, pobierze podatek Belki, który wynosi 19%. Jak wybrać konto oszczędnościowe? Zwróć uwagę na przykład na: zasady dotyczące wypłacania i przelewania środków z konta oszczędnościowego, koszt przelewu wewnętrznego i zewnętrznego, opłatę za prowadzenie takiego konta, zasady naliczania odsetek i przede wszystkim – oprocentowanie. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać – skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w podjęciu tej decyzji.

 
Home

  Wyślij zapytanie

  Czym jesteś zainteresowany?

  Kontakt

  Formularz kontaktowy

  Kontakt z Kredyty.pl

  Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym, firmowym, hipotecznym, pożyczką zapraszamy do kontaktu

  Biuro obsługi klienta kredyty.pl

  Telefon:  +48 789 676 605
  E-mail: [email protected]