×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 260.

Wydrukuj tę stronę
czwartek, 14 kwiecień 2016 10:42

Pożyczka samochodowa Śląsk

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nie posiadasz dochodu, który byłby zadowalający dla banku, aby udzielić kredytowanie? Pamiętaj, że to nie jest jeszcze koniec świata!
Nie posiadasz dochodu, który byłby zadowalający dla banku, aby udzielić kredytowanie? Pamiętaj, że to nie jest jeszcze koniec świata!
 
Dziś wiele osób mimo dobrego i stabilnego dochodu nie kwalifikują się pod coraz to bardziej wyśrubowane wymogi banków. Jeśli tylko czujesz się wystarczająco na siłach, zawsze możesz skorzystać z takiego rozwiązania jak pożyczka samochodowa. Śląsk wie, że jest to doskonałapropozycja dla małych firm niewykazujących dochodu, pracujących na samozatrudnieniu czy dla takich osób które dopiero zaczynają swoją pracę, a już potrzebują pojazdu.
 
Skorzystanie z oferty sprecyzowanej dla klienta będzie korzystniejsze, gdyż zakupione auto, będzie stanowić zabezpieczenie. Wachlarz oferowanych pożyczek uwzględnia nawet takie osoby, które przy zaciąganiu zobowiązania wolą ominąć procedurę sprawdzania BIK lub posiadają komornika. Przyznawalność  jest zdecydowanie większa w porównaniu do kredytów, co na pewno ucieszy wielu potencjalnych klientów.
 
Jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że im mniej obwarowań formalnych jest w ofercie, tym produkt finansowy będzie droższy.  Klient będzie musiał zmierzyć się z większymi ratami, które są podwyższane przede wszystkim przez prowizję oraz oprocentowanie. Ponadto czas spłaty 
nie zawsze będzie tak samo długi jak w ofertach kredytowych. Dlatego też, zanim się zdecydujesz na tego typu usługę, musisz we własnym zakresie 
przeanalizować czy dasz radę ze spłatą zobowiązania. Czy już wiesz jak funkcjonuje pożyczka samochodowa? Śląsk jest miejscem, gdzie bardzo dużo klientów sięga po tego typu rozwiązanie i może od zaraz cieszyć się nowym pojazdem bez potrzeby długotrwałego oszczędzania.
 
Jeśli sam nie masz pomysłu gdzie mógłbyś rozpocząć poszukiwania dobrej pożyczki samochodowej, to zawsze możesz zdać się na specjalistów z Kredyty.pl Doskonale przygotowani specjaliści znający realia rynku kredytowego, bardzo sprawnie pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie.
Czytany 3099 razy